Wyjdą jeszcze jakieś dobre gry na Xbox One do końca tego roku?

Gracze posiadający konsolę Xbox One, S czy X zapewne są ciekawi czy dostaną jeszcze jakąś dobrą grę do końca 2017. Wyjdę im naprzeciw i przedstawię kilka dobrych produkcji w które będzie można zagrać ale z góry uprzedzam, że hitów wśród nich raczej nie ma.

1 grudnia wyszła SOMA, pozycja znana z PC i PS4 z gatunku przygodówka z elementami horroru. Posiadacze czarnych pudeł w końcu mogą zagrać w tą dobrą grę. Tego samego dnia otrzymaliśmy Sky Force Reloaded, klasyczny arcade shooter w który przyjemnie sobie od czasu do czasu pyknąć.

5 grudnia wyjdzie Boiling Point, klasyczny arcade shooter :). Wyjdzie też 1 dodatek do Destiny 2, Curse of Osiris. Ci gracze którzy nie mieli nigdy okazji zagrać w The Walking Dead mogą zakupić The Walking Dead The Telltale Series Collection która zawiera wszystkie 19 dostępnych do dnia dzisiejszego epizodów. Piątego wyjdzie też dodatek do The Surge, A Walk in the Park.

6 grudnia to premiera przygodówki Chaos on Deponia.

11 grudnia to czas wyjścia dodatku do Battlefield 1, Turning Tides.

12 grudnia otrzymamy rewelacyjny Okami w wersji HD który miał swoją premierę x lat temu na Wii a także złotą edycję Resident Evil VII do której wyjdzie także darmowy dodatek, Not a Hero.

13 grudnia to czas premiery Episode Ignis dla Final Fantasy XV.

W grudniu ma się także ukazać dodatek do Middle Earth, Outlaw Tribe.

To by było na tyle, wygląda na to, że grudzień w stajni Microsoftu to czas by nadrobić zaległości i zagrać w kilka starszych hitów w które nie miałeś jeszcze okazji zagrać.

ps. Crackdown 3 przesunięty na 2018.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.