Pooblewamy się kolorowym tuszem w nowej odsłonie strzelanki Splatoon

Nintendo aktualnie to najlepszy wydawca konsol i gier na świecie a Switch to najlepsza konsola do pogrania w najbardziej oryginalne tytuły, mówcie co chcecie ale takie są fakty. Oni po prostu sprzedają się najlepiej!

Wczorajszego dnia podczas Nintendo Direct firma z Japonii przedstawiła kilka nowych gier i nformacji o grach które ukażą się na tę konsolę w tym oraz przyszłym roku.

Jedną z pokazanych gier jest Splatoon 3 od Nintendo. To już trzecia odsłona tej jakże ciekawej i pomysłowej w swojej formie strzelanki dla dzieci i dorosłych. Splatoon został wydany w 2015 roku podczas gdy jego kontnuacja w 2017 roku, więc trochę czasu od ostatniej odsłony już minęło. W nowej części zamieszkamy w nowej lokacji o nazwie Splatsville, przez niektórych zwanego także „miastem chaosu”. Do tego otrzymamy nowe mapy, bronie, zdolności i opcje personalizacji postaci.

Premiera na Nintendo Switch gdzieś w 2022 roku.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.