Cyberpunk 2077: Gracze bardzo źle oceniają grę! 1.8/10 to średnia z PS4!

Co tu dużo mówić, po pięknych ocenach (dlatego, że ogrywali grę na potężnych PC bo studio zakazało recenzji na stare konsole przed premierą) wystawionych grze Cyberpunk 2077 przez dziennikarzy z wielkich stron gazet przyszedł czas na oceny wystawiane przez najbardziej zainteresowanych, czyli samych graczy i posiadaczy konsol PS4, Xbox One i słabszych komputerów PC, których jest zdecydowana większość.

Serwis Metacritic udostępnił dzisiaj możliwość oceny gry przez graczy co poskutkowało fatalnymi wręcz recenzjami tego bardzo długo oczekiwanego i pompowanego tytułu deweloperów z Polski.

PS4: Średnia ocen gry to 1.8/10… bez komentarza, gracze niebieskich jadą z nią jak po starej kobyle.

Xbox One: Średnia ocen gry to 2.1/10… tutaj jest podobnie, choć miłośnicy zielonych przyzwyczajeni są do robienia w konia przez firmę matkę to podchodzą do sprawy bardziej spokojnie.

PC: Średnia ocen gry to 5.8/10… taka dobra ocena bo część recenzentów posiada dobrego kompa, ale żeby aż tylu? :)…

Nie będę tutaj przytaczał treści recenzji wkurłonych graczy bo musiałbym bym zmienić ton wpisu z newsa na felieton skierowany przeciwko CD Projekt a tego nie chcę robić dopóki sam nie przejdę gry, tylko na czym mam ją przejść?. Jednak niezależnie od tego to przyznaje rację graczom wystawiającym negatywne noty, gra na starych konsolach nie powinna się ukazać w takiej formie, produkt niedokończony lub źle skrojony nie powinien był zostać wprowadzony do sprzedaży a studio nie powinno stosować oszukańczych praktyk gdzie przez 8 lat procesu deweloperskiego posiadacze PS4 nie doczekali się publikacji gameplayu przed premierą gry.

Za co Cyberpunk 2077 dostaje złe oceny? Za kiepskie wykonanie na słabszych komputerach, PS4 i Xbox One, także gracze PS5 i Xbox Series X potrafią ponarzekać.

Polak potrafi.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.