Xbox Series X|S preorder. Od dzisiaj możecie składać zamówienia na konsole

Xbox Series X oraz Series S pojawią się w sklepach dopiero 10 listopada, ale już od dzisiaj można składać na te konsole pre ordery. Jeżeli ktoś bardzo chce pograć na nowej konsoli jeszcze w tym roku to raczej należy się spieszyć z decyzją o zakupie i taki pre order złożyć.

Pre ordery można składać we wszystkich większych sklepach z artykułami elektronicznymi w kraju. Ceny kształtują się następująco, płatność z góry, gotówką lub kartą:

Xbox Series X – 2249 zł

Xbox Series S – 1349 zł

Xbox Series Kontroler do konsoli i PC czarny, biały – 269 zł

Xbok Akumulator + Kabel USB-C – 105 zł

Obie konsole będą też dostępne w abonamencie Xbox All Access także w Polsce, ale nie od dzisiaj. Data startu programu Xbox All Access w Polsce (oraz w Kanadzie, Francji, Korei Płd.) nastąpi jeszcze przed premierą konsol, więcej informacji na ten temat zostanie ujawnionych wkrótce.

Jeżeli mieszkacie w UK, Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji, Nowej Zelandii, Australii i USA to tam Xbox All Access już działa. Xbox All Access to nie tylko konsola, w kosztach abonamentu gracz otrzymuje dostęp do Xbox Game Pass Ultimate i może grać w gry na konsoli, pc oraz smartfonie. Warto poczekać i rozważyć zakup w tym systemie.

No to jak, pre ordery już złożone?

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.