W No More Heroes III staniemy do walki z kosmitami

Nintendo aktualnie to najlepszy wydawca konsol i gier na świecie a Switch to najlepsza konsola do pogrania w najbardziej oryginalne tytuły, mówcie co chcecie ale takie są fakty. Oni po prostu sprzedają się najlepiej!

Wczorajszego dnia podczas Nintendo Direct firma z Japonii przedstawiła kilka nowych gier i nformacji o grach które ukażą się na tę konsolę w tym oraz przyszłym roku.

Jedną z pokazanych gier jest długo oczekiwana No More Heores 3 od Grasshopper Manufacture. Pierwsza część w serii wyszła na Wii w 2007 roku, następnie dwójka w 2010 i 2012 mały spinn off, potem była dłuższa chwila przerwy i ostatnio mieliśmy z nią do czynienia w 2019 roku gdy na rynek trafił Travis Strikes Again: No More Heroes na Nintendo Switch.

W najnowszej odsłonie wcielimy się w zabijakę Travisa który będzie musiał walczyć z różnej maści potworami przybyłymi na planetę ziemia wprost z nieopisanej przestrzeni kosmicznej. Między walkami Travis będzie zajmował się pracą by zarobić na wspisowe do walki… Zabójca stawi czoła śmiertelnemu zagrożeniu w postaci 9 potworów z kosmosu które wraz z pomocą jednego człowieka będą chciałby zapanować nad planetą.

Premiera na Nintendo Switch dopiero 27 sierpnia 2021 roku ale warto na nią poczekać.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.