The Legend of Zelda: Link’s Awakening na Switcha już w sprzedaży

Wraz z wypuszczeniem odświeżonej wersji konsoli Nintendo Switch, fani korporacji z Japonii otrzymali Remake pierwszej kieszonkowej gry z serii Zelda. Znanej jeszcze z czasów Game Boy, z 1993 roku.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening to gra Action RPG z otartym światem widziana z góry w której za zadanie mamy zebrać 8 instrumentów by ożywić Wind Fish’a która to pomoże nam wydostać się z wyspy na której rozbił się główny bohater Link. W grze nie zabraknie sub questów i walk z bossami. Najnowsza odsłona została wykonana z poszanowaniem oryginalnego designu gry, oraz odpowiednio odświeżona na obecne czasy. Mamy tutaj więc tutaj grafikę 3D widzianą z góry, z dodanymi kilkoma efektami, takimi jak Tilt-Shift. Jak zwykłe w przypadku gier spod szyldu Zelda, tak i ta zbiera najwyższe noty wśród recenzentów.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.