SONIC AT THE OLYMPIC GAMES – TOKYO 2020 już wiosną, obejrzyj zwiastun

Igrzyska olimpijskie za pasem. Już w 2020 roku sportowcy z całego świata staną do zawodów które odbędą się w stolicy Japonii, Tokio. Z tej okazji już teraz Sega przedstawiła zwiastun oficjalnej gry traktującej o tej tematyce. Wydawca zdecydował się na bardziej humorystyczne czy fantazyjne podejście do tematu ponieważ zamiast prawdziwych sportowców rywalizować ze sobą będą postacie z uniwersum gier Sonic The Headgehog.

SONIC AT THE OLYMPIC GAMES – TOKYO 2020 to gra która ukaże się na smartfony z systemem iOS i Android wiosną przyszłego roku. Będzie ona darmowa ale dostęp do wszystkich funkcji w grze trze będzie opłacić.

W grze będą dostępne wszystkie postacie znane z wcześniejszych gier z niebieskim jeżem w roli głównej. Będą tutaj dostępne wszystkie klasyczne dyscypliny sportowe ale także te nowe, które po raz pierwszy pojawią się na tokijskiej olimpiadzie. Fajną sprawą będzie oznaczenie rywalizacji online pod narodowymi flagami. Może będzie to dobra okazja by gracze z polski pokazali jedność i stanęli do walki o złote medale z innym krajami.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.