SNK NeoGeo Arcade Stick Pro Controller znamy datę premiery, cenę i gry

Wiemy już kiedy w sklepach znajdzie się świetnie zapowiadająca się konsola retro SNK NeoGeo Arcade Stick Pro Controller. Na amerykańskiej stronie Amazona pojawiła się właśnie strona z konsolą i jest tam podana date jej wejścia na rynek, a tą datą jest 22 listopada bieżącego roku. Na razie tylko w USA. Cena konsoli jest wysoka, by nie powiedzieć, że aż za wysoka, 189.99 dolarów to dużo jak na kilkanaście gier retro w pakiecie.

W konsoli będzie zamontowane aż 20 klasycznych gier od SNK, same bijatyki od King Of Fighters na Samurai Shodown kończąc, ale jest i perełka znana którą ogrywaliśmy na PSX ie, Last Blade 2. Konsolę będzie można podłączyć do TV lub do PC albo nawet PS4 i używać jako dodatkowego kontrolera!

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.