Recenzje Death Stranding zalały internet, Kojima może otwierać szampana

Death Stranding od Hideo Kojimy pojawi się w sklepach dopiero 8 listopada ale już teraz świat obiegły dziesiątki recenzji tej gry. Hideo Kojima i spółka stanęli na wysokości zadanie przynosząc światu grę co najmniej dobrą, może nie wybitną ale na pewno wartą przejścia.

Większość serwisów internetowych traktujących o grach wideo ocenia ten tytuł co najmniej poprawnie. Gamespot 9/10, Gamereactor 9/10, Gameinformer 7/10, IGN 6.5/10. Pojawiły się też bardziej skrajne oceny jak 3/10 nieznanego serwisu Power Up Gaming który zarzuca tytułowi dosłownie wszystko, od braku rozrywki po kiepską fabułę i grywalność lub 10/10 gdzie autor robi na odwrót i wychwala wszystko oraz porównuje pozycję do Odysei Kosmicznej 2001 Kubricka…

Sam Hideo Kojima nie potrafi do końca określić gatunku swojej gry więc najlepiej będzie jak każdy z was sprawdzi ją osobiście w zaciszu swojego pokoju w te chłodne listopadowe wieczory.

A na deser premierowy zwiastun produkcji oraz istotna informacja, że Death Stranding ukaże się także na PC, i to już w przyszłym roku, co zostało oficjalnie zapowiedziane kilka dni temu.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.