Przyjemna gra dla golfiarzy niebawem trafi do sprzedaży

Nintendo aktualnie to najlepszy wydawca konsol i gier na świecie a Switch to najlepsza konsola do pogrania w najbardziej oryginalne tytuły, mówcie co chcecie ale takie są fakty. Oni po prostu sprzedają się najlepiej!

Wczorajszego dnia podczas Nintendo Direct firma z Japonii przedstawiła kilka nowych gier i nformacji o grach które ukażą się na tę konsolę w tym oraz przyszłym roku.

Jedną z pokazanych gier jest Mario Golf: Super Rush od Nintendo. Nowa odsłona przygód sympatycznego hydrualika zaprowadzi nas tym razem na pole golfowe gdzie wraz ze swoimi przyjaciółmi i wrogami odbędzie się turniej o najlepszego golfiarza w mieście. Gra oprócz standardowych trybów rozgrywki będzie zawierała opcję multiplayer czy opcję gry RPG. Ciekawy trybem w grze będzie tzw. Speed Golf w którym gracz nie będzie czekał na swoją turę by odbić piłkę a walka będzie się rozgrywała w czasie rzeczywistym!

Premiera na Nintendo Switch już 25 czerwca 2021 roku.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.