Perfect Dark to gra AAAA tylko na PC i konsole Xbox Series X|S

Microsoft odsłonił wszystkie karty i pokazał wreszcie nad czym pracują ludzie z najlepszego studia deweloperskiego amerykańskiej korporacji. The Initiative to grupa najlepszych deweloperów świata która ma za zadanie stworzyć konkretnego system sellera dla konsol z rodziny Xbox.

Przez parę lat zastanawialiśmy się nad czym ci ludzie pracują i proszę bardzo, dzisiaj już wiemy, że gra którą w pocie czoła tworzą to nowa odsłona znanej z Nintendo 64 gry Perfect Dark autorstwa Rare. Pozycja to gra z gatunku FPS w której wcielamy się w postać agentki Carrington Institute research centre, Joannę Dark i walczymy z rywalizującą znami korporacją dataDyne.

Na szczegóły jeszcze przyjdzie czas, ale już teraz twórcy pokazali kilka urywających głowy scenek z gry, zapamiętajcie ten tytuł, to będzie system seller.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.