Nowe seriale w uniwersum Star Wars od Disney’a

Disney zapowiedział produkcję 3 sezonu bardzo dobrego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen pt. „Mandalorian” którego powstaniem zajmie się ta sama ekipa co poprzednio. Czekamy!

Mandalorian dostanie też 2 spin-offy. Serial Ahsoka i The Rangers of the New Republic. Będą się one działy w tym samym czasie co Mandalorian. Ahsoka opowie o przygodach nowo poznanego przez Mando rycerza Jedi. Drugi prawodpobodnie opowie historię pilotów X-Wingów.

Lando będzie opowiadał historię Lando Calrissiana.

The Acolyte będzie umiejscowiony 200 lat przed historią znaną ze wszystkich filmów Star Wars, taki prequel.

Star Wars: Andor opowie historię Cassiana Andora, szerzej znanego z filmu Star Wars: Rouge One.

Star Wars: Obi-Wan Kenobi opowie historię znanego rycerza Jedi 10 lat po wydarzeniach z Zemsty Sithów. W serialu ponownie zagrają Ewan McGregor i Hayden Christensen. Zapowiada się na najlepszy serial Disneya osadzony w stworzonym przez Lucasa świecie.

Dalej korporacja przygotowała kilka mniejszych, animowanych seriali. Star Wars: Visions, które będzie japońskim Anime. Star Wars: The Bad Batch, animacja skierowana do starszego widza i to w zasadzie tyle na ten moment.

Disney już jakiś czas temu zapowiedział, że zamierza zarabiać na zakupionej przez siebie marce i tak się dzieje. Seriale ukażą się w ciągu najbliższych kilku lat.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.