Nowa Zelda na Nintendo Switch już w tym roku!

Nintendo aktualnie to najlepszy wydawca konsol i gier na świecie a Switch to najlepsza konsola do pogrania w najbardziej oryginalne tytuły, mówcie co chcecie ale takie są fakty. Oni po prostu sprzedają się najlepiej!

Wczorajszego dnia podczas Nintendo Direct firma z Japonii przedstawiła kilka nowych gier i nformacji o grach które ukażą się na tę konsolę w tym oraz przyszłym roku.

Jedną z pokazanych gier jest The Legend of Zelda: Skyward Sword od Nintendo. Tytuł to długo wyczekiwany remaster gry jRPG znanej z konsoli Wii oraz Wii U, która trafiła do sklepów pod koniec 2011 roku. W odświeżonej odsłonie poprawiono grafikę i sterowanie. Fabuła opowiada o przygodach Linka który znajduje się w posiadaniu tytułowego miecza i przy jego pomocy chce połączyć ze sobą dwie zwaśnione krainy. Recenzenci i gracze dobrze oceniają ten tytuł więc także i remake powinien się im spodobać.

Premiera na Nintendo Switch już 16 lipca 2021 roku.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.