Udostępnij ten wpis na


Yakuza Zero: The Oath’s Place już do kupienia i pogrania na komputerach PC

Mariusz ( 4 sierpnia 2018 , Newsy , PC ) - 113 wyświetleń

Doskonała wiadomość dla komputerowych graczy uwielbiających świat azjatyckich przestępców. Yakuza Zero: The Oath’s Place od wydawnictwa SEGA ukazała się właśnie na komputery z systemem Windows.

Pierwotnie gra została wydana na konsolę PS3, PS4 w marcu 2015 roku.

Yakuza Zero to przygodowa gra akcji z widokiem zza pleców która powstałą po to by konkurować z serią GTA.

W tej części gracz wciela się 20 letniego członka klanu Tojo Kazumę Kiryu oraz 24 letniego biznesmena Majimę Goro. Obaj panowie żyją w roku 1988 i starają się wejść na szczyt w swojej branży, mafijnej oczywiście.

Z okazji premiery gry Sega opublikowała grafikę nakazującą grę na padzie, więc jeżeli masz gdzieś w domu pada do PC to lepiej go podłącz, oprócz tego gra obsługuje normalnie myszkę i klawiaturę.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *