Udostępnij ten wpis na


Opublikowano gameplay z Cyberpunk 2077, dupy nie urywa, poszli w strzelankę, nie kupuje…

Mariusz ( 28 sierpnia 2018 , Newsy , HOT , Gameplay , PC , PS4 , Xbox One ) - 267 wyświetleń

W końcu po wielu latach możemy zobaczyć jak wygląda Cyberpunk 2077 w akcji. CD Projekt Red wrzucił do sieci gameplay który został pokazany dziennikarzom po raz pierwszy podczas E3 2018. Jak wygląda? Na dokładne analizy zapewne przyjdzie jeszcze czas ale dupy tym filmem nie urwali.

Widok z oczu? Nie bardzo, wolę TPP w role-playach. Walka? Typowa strzelanina w czasie rzeczywistym, nie dzięki, spodziewałem się porządnej turówki z elementami taktycznymi. Grafika? Okej, pokazana została robocza wersja gry więc przyjdzie jeszcze czas by dopieścić oświetlenie i tekstury, szczególnie na next-genach i PC, dobra wiadomość jest taka, że PS4 a już na pewno XOX powinny sobie z tą grą poradzić. Klimat? Trochę zbyt kolorowo, nie ma takiego mroku jaki być powinien, postacie i świat są trochę przesadzone co jest winą dyrektora artystycznego tej gry bo nie zadbał o ogólny concept. Fabuła? Tę będzie można ocenić po przejściu gry za kilka lat.

Osobiście nie czekam, może przejdę na PS5 a teraz idę spać.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *