Udostępnij ten wpis na


Devil May Cry 5 będzie zawierał mikrotransakcję za prawdziwe pieniądze

Mariusz ( 23 września 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 144 wyświetleń

Redaktorzy serwisu gamespot zapytali o wątek mikrotransakcji w grze Devil May Cry 5, ponieważ natknęli się na niego podczas gry w wersję demo.

Dyrektor gry Hideaki Itsuno z Capcom odpowiedział im, że poprzez wprowadzenie mikrotransakcji chcą zaoferować graczom możliwość wyboru, jeżeli Ci nie mają czasu na dłuższą grę, zawsze mogą zakupić „Red Orbs” za pieniądze i uczynić sobie grę łatwiejszą.

Mikrotransakcje tego typu były już widoczne w specjalnej edycji Devil May Cry 4 ale jak będzie wyglądało to w najnowszej odsłonie serii zobaczymy dopiero po jej wydaniu.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *