Na czym grasz?

View Results

Loading ... Loading ...

Udostępnij ten wpis na

Ankieta

Na czym grasz?

View Results

Loading ... Loading ...


CD Projekt RED zawiódł oczekiwania, jest trailer Cyberpunk 2077 z E3 2018

Mariusz ( 11 czerwca 2018 , Newsy , Trailer , PC , PS4 , Xbox One ) - 241 wyświetleń

Po pięciu latach oczekiwania na jakiekolwiek informacje odnośnie gry Cyberpunk 2077 dostajemy coś co przypomina bardziej mieszankę Watch Dogs 2 z GTA niż pełnoprawną produkcję w klimatach mrocznego cyberpunku, czego oczekiwało wielu graczy po znanej wszystkim zajawce.

Zmiana designu gry została podyktowana zapewne obawą przed niską sprzedażą zbyt ambitnej produkcji, co przy wysokich cenach akcji polskiego dewelopera mogłoby się skończyć dla niego w przyszłości tragicznie. Tym samym otrzymuje kolorową papkę dla młodszych graczy na którą plują Ci starsi. Sam zwiastun został oskryptowany w cut scenki z których wynika, że gracz wcieli się w postać „Samuraja” biegającego po futurystycznej metropolii Night City (niektórzy gracze zarzucają deweloperowi zwykłe CGI przygotowane na potrzeby reklamy co może być prawdą, zważywszy na plotki o problemach z dewelopingiem).

Dalej nie jest jasne jak gra wygląda w ruchu i czy będzie pełnoprawnym RPGiem w TPP czy strzelanką FPS o której się ostatnio plotkuje. Deweloperzy nie rozwiali żadnych wątpliwości, a o dacie premiery nie wspomniano ani jednym słowem. Właściwie to dopóki nie zobaczymy pokazu z rozgrywki, nic nie jest jasne!

Kiedy premiera gry Cyberpunk 2077?

Wydawca nie podał daty wprowadzenia gry do sprzedaży.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany
Więcej newsów

Jedna myśl na temat “CD Projekt RED zawiódł oczekiwania, jest trailer Cyberpunk 2077 z E3 2018”

  1. Czyje oczekiwania zawiódł – twoje? To napisz wyraźnie, że twoje oczekiwania, bo przytłaczająca większość jest zachwycona.
    Dalej nie jest jasne, czy to będzie RPG? Dżizas, człowieku, zrób jakiś minimalny chociaż research, zanim napiszesz artykuł. Przecież w samym trailerze jest ukryta wyraźna informacja, że to będzie single player RPG. I wiele razy wcześniej cd projekt to podkreślał w różnych wywiadach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Udostępnij ten wpis znajomym na

Na topie

Komentarze

Wpisy