Udostępnij ten wpis na


Beneath A Steel Sky 2 w fazie produkcji! – Kontynuacja hitu sprzed lat

Mariusz ( 22 września 2018 , Newsy , PC ) - 137 wyświetleń

Podczas Reddit AMA z Charlesem Cecilem, współzałożycielem Revolution Software dowiedzieliśmy się, że Beneath A Steel Sky 2 jest w fazie tworzenia.

Chris potwierdził prace nad scenariuszem do 6 części Broken Sword ale przed tą grą na rynek ma trafić właśnie kontynuacja hitu sprzed lat, Beneath A Steel Sky 2 – Co jest wspaniałą wiadomością.

Młodszym graczom należy się wyjaśnienie. BASS to klasyczna przygodówka z PC i Amigi w której sterujemy za pomocą myszki, osadzona w klimatach antyutopijnego cyberpunka. Na rynek została wprowadzona w 1994 roku przez Revolution Software, ekipę znaną z przygodówek serii Broken Sword.

Ostatnie doniesienia o możliwości wydania drugiej części gry pochodzą sprzed 10 lat.

W przyszłym roku dowiemy się szczegółów odnośnie tego projektu oraz zobaczymy jak będzie on wyglądał.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *