Granie w chmurze Nvidia GeForce Now drożeje o 100%!

Nvidia ma dobry plan. Nowe karty graficzne sprzedawać kopaczom kryptowalut, ewentualnie kopać samemu. Gdy gracze nie mają możliwości nabycia nowych kart, przekierować ich do grania w chmurze. Podnieść cenę grania w chmurze o 100%. Strzyc baranów.

Czarny scenariusz się spełnia. Nvidia realizuje swoje mroczne plany i podnosi cenę usługi GeForce Now o 100%. W tej chwili usługa kosztuje 49 zł miesięcznie lub 490 zł rocznie a to nie koniec wydatków, bo za każdą grę którą przypiszesz do usługi zapłacisz dodatkowo. Tym oto sposobem zmusza się graczy do przejścia na abonament i korzystania z cloud gamingu. Chyba nie muszę wam uświadamiać, że skończy się to maksymalnym dojeniem kasy przez korporacje, zniszczeniem gier na nośnikach fizycznych i końcem sprzedaży gier używanych?

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.