Watch Dogs Legion zabierze nas do pobrexitowego Londynu

Watch Dogs Legion zabierze nas do pobrexitowego Londynu

Ubisoft pokazał nową odsłonę serii Watch Dogs której historia dla odmiany rozegra się na starym kontynencie. Miejsce akcji umiejscowione tym razem w Londynie, w jego pobrexitowej przyszłości gdzie na ulicach panuje chaos a mieszkańcy walczą z policją. Wybuchają bomby, ludzie zamknięci są w klatkach a niebo patrolują policyjne drony.

Twoim zadaniem jest zbudowanie odpowiednio mocnego ruchu oporu by móc przeciwstawić się naporom rządowych służb próbujących ustawić świat według jedynie słusznej wizji.

Nie byłeś nigdy w Londynie? No to będziesz miał okazję pozwiedzać

Podtytuł Legion nie wziął się tutaj bez powodu. Gracz otrzyma możliwość wcielenia się w każdego mieszkańca angielskiej metropolii po odpowiedniej rekrutacji. W związku z tym, Legion nie otrzyma głównego bohatera na miarę Aidena Pearcea z pierwszej części a pozwoli na luźne podejście do serii i nie wczuwanie się za bardzo w postaci. Jeżeli będziemy mieli szczęście to na ulicach cyfrowego Londynu być może spotkamy polskiego emigranta. To tylko moja dywagacja, a nie potwierdzona informacja.

Gra oprócz trybu single player zaoferuje możliwość zabawy w 4 osobowej drużynie przez internet.

Co niezrozumiałe w grze nie spotkamy żadnych zwierząt. Twórcy tłumaczą to tym, że bezpański pies na ulicach miasta wyglądał by zdecydowanie smutno. Za to po niebie zamiast będą latały różne maszyny do których będzie można a raczej będzie naszą powinnością strzelać.

Wiele konfliktów w grze będziemy mogli zakończyć bez użycia noża czy pistoletu. Udział przemocy w kontaktach międzyludzkich będzie znikomy dzięki temu, że twórcy wprowadzili do systemu wiele broni które przeciwnika nie zabiją. Z tego powodu walka wręcz została tutaj nieco rozwinięta. Jeżeli jesteś pacyfistą w realnym życiu to tak samo będziesz mógł się zachować w nowej grze Ubisoftu.

Wizualnie gra wygląda ładnie, Londyn został dobrze odwzorowany, jest bardzo kolorowo i żywo, aż chce się przejść ulicami wirtualnego miasta bez wszczynania awantury. Aby to zrobić będzie trzeba trochę poczekać.

Watch Dogs Legion znajdzie się w sklepach dopiero 6 marca 2020 roku.

0

Brak komentarzy

No comments yet

Jak już tu jesteś to poświęć chwilę i napisz cokolwiek :).