Table of Tales: The Crooked Crown to nowy RPG na PS VR

PlayStation VR otrzyma nową grę z gatunku RPG. Table of Tales: The Crooked Crown jest produkowany przez deweloperów z Tin Man Games i polega na grze w karty przed wirtualnym stołem do gry.

Fabuła w grze opowiada o graczu który kontroluje swoją ekipie podróżników i wypełnia epickie zadania. Grupa będzie polegała na umiejętnościach taktycznych gracza. Tytuł ma być przygotowany do wielokrotnego grania ponieważ każda z dróg która gracz obierze przy stole będzie inna, bazując na podejmowanych decyzjach.

Jak każdy system RPG, także i ten, będzie posiadał mistrza gry którym jest Arbitrix, specjalny narrator prowadzący graczy przez grę. Oprócz niego będą jeszcze inni mistrzowie rządni śmierci grających śmiałków.

Deweloperzy pracują nad grą od 18 miesięcy i w ciągu tego czasu zdążyli przygotować dość głęboką linię fabularną.

Data wydania Table of Tales: The Crooked Crown:

Gra ukaże się na PS4 i PS VR w trzecim kwartale 2018 roku.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.