State Of Decay 2 z ceną i datą premiery

Posiadacze komputerów PC z systemem Windows 10 i konsol Xbox One, mogą już rezerwować termin 22 maja jako ten w którym kupią State Of Decay 2. W niskiej cenie 30 dolarów za normalną wersję, wersja Ultimate będzie kosztowała o 20 dolarów więcej. Microsoft tłumaczy niską cenę chęcią dobrej sprzedaży gry i zbudowania wokół niej dużej społeczności graczy, prawdopodobnie po to aby później czerpać z tego pomysłu wymierne zyski.

State Of Decay 2 to kontynuacja przeboju z konsoli Xbox 360 który wyszedł na nią 5 lipca 2013 roku i opowiadał o zmaganiach gracza z hordami umarlaków, potocznie „Zombie”-ich. Produkcja zyskała pozytywne recenzje oraz bardzo dobrze się sprzedała.

W czasie gdy na horyzoncie nie widać zbyt wielu nowych tytułów na Xboxa, ta gra jest jedną z tych które mają pociągnąć sprzedaż konsol Microsoftu i przeprosić się z jej dotychczasowymi posiadaczami. W SOD2 zagramy w czteroosobym trybie kooperacji ale też i samemu.

Posiadacze PC będą zainteresowani wymaganiami sprzętowymi:

Specyfikacja minimalna:

System operacyjny: Windows 10,
Procesor: AMD FX-6300 lub Intel Core i5-2500,
Pamięć RAM: 8 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon HD 7870, ewentualnie inna z minimum 2 GB pamięci,
Dysk twardy: około 16 GB wolnego miejsca.

Specyfikacja zalecana:

System operacyjny: Windows 10,
Procesor: AMD FX-8350 lub Intel Core i5-4570,
Pamięć RAM: 16 GB,
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 lub AMD Radeon R9 380, ewentualnie inna z 4 GB pamięci.
Dysk twardy: około 16 GB wolnego miejsca.

A posiadacze konsol Xbox One X tym czy gra będzie wyglądała lepiej od innych wersji. Wersja na najmocniejszą konsolę będzie chodziła w rozdzielczości 4K i obsługiwała technologię szerszego zakresu dynamiki obrazu HDR.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.