Shuhei Yoshida mówi, że Ghost of Tsushima wygląda pięknie, przypominamy gameplay

Ciekawa informacja nadciąga z Japonii o grze Ghost of Tsushima, o której jeszcze niewiarygodnie cicho od dnia pokazania światu pierwszych filmików. Produkcję za którą odpowiedzialni są deweloperzy od serii iNfamous zapowiedziano już w 2018 roku, w międzyczasie otrzymaliśmy piękny gameplay który by sugerował, że gra zmierza na PS5, wszakże był tak piękny graficznie. Ale gra jest zapowiedziana na PS4 więc czekamy.

Zmierzając do sedna wpisu. Shuhei Yoshida miał ostatnio okazję udzielić wywiadu w którym bardzo chwali oprawę graficzną gry. Według niego jest ona tak niesamowita, że niekiedy przestaje grać i ją podziwia, aż ręce na padzie stają w bezruchu. Sceneria Japonii według szefa Sony Worldwide Studios jest 1.2 razy lepsza niż w rzeczywistości.

Niestety niczego więcej się nie dowiedzieliśmy. Jednak jest światełko w tunelu, GOT ma być ponoć pokazana podczas prezentacji PS5 w lutym przyszłego roku.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.