Scena z Silent Hill 2 wykonana w Unreal Engine 4

Wiktor OhmanPRO z Quixel’a opublikował na YouTube mały tutorial jak wykonać łazienkę znaną z gry Silent Hill 2 w nowoczesnym wydaniu przy pomocy Unreal Engine 4 i modnego ostatnio Ray Tracingu, który stanie się standardem w następnej generacji gier. Dzięki temu każdy gracz może zobaczyć jak mogłaby wyglądać kontynuacja lub remake drugiej najlepszej części po jedynce w tej serii od Konami. Materiał przyda się także osobom zajmującym się GameDevem i produkcją gier, gdyż dostarczy im kilku niezbędnych do poprawnego dewelopingu informacji.

Jak można zobaczyć na filmie, artysta 3D korzysta z assetów dostępnych w serwisie Quixel i w całkiem szybki sposób montuje ohydnie wyglądającą łazienkę znaną z gry. Zachęcamy do ćwiczeń, jeżeli będziecie odtwarzali jakieś miejsca ze starej gry w nowym wydaniu dajcie nam znam, będziemy publikowali wasze prace na łamach portalu.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.