RPG GreedFall już w sklepach, jak go oceniają?

Deweloperzy ze studia Spiders (Znani z The Technomancer, Bound By Flame) wypluli ze swoich odwłoków kolejną grę RPG o jakże interesującym tytule GreedFall. Pozycja jest już dostępna do kupienia na PC, PS4 i Xbox One ale czym owa gra właściwie jest?

GreedFall to typowy Action RPG osadzony w wymyślonym świecie fantasy, bazującym na 18 wiecznej europejskiej architekturze co w odpowiedni sposób dodaje lokacjom uroku. Wyspa na której przyjdzie nam żyć posiada otwarty świat i raczej prostą i przewidywalną fabułę. Pierwsi recenzenci są także zadowoleni z sytemu walki co jest istotne w tego typu grach. Tytuł oczywiście nie jest pozbawiony wad i nie ma co konkurować z wiedźminem w kwestii zadań pobocznych czy dialogów i ogólnego dopracowania świata.

Jehanne Rousseau który jest prezesem studia twierdzi, że gra próbuje dorównać takiemu hitowi jak Dragon Age studia BioWare. Niestety pierwsze oceny nie wtórują temu przekonaniu ale i tak GreedFall warto sprawdzić ze względu na to, że to RPG których ostatnimi laty jest jak na lekarstwo.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.