Publicystyka

Udostępnij ten wpis na

Wybieramy/głosujemy na najlepszą grę targów E3 2018

Mariusz ( 16 czerwca 2018 , Publicystyka ) - 235 wyświetleń

Dziesiątki, jeśli nie setki nowych gier zostało pokazanych na targach E3 2018 w Los Angeles. Z tego wielkiego wora trzeba wybrać kilka najlepszych by z nich wybrać zwycięzcę targów. Pomożesz? Jasne, że tak. W końcu kto inny jak nie ty graczy zna się na grach najlepiej!

Najlepsze gry targów E3 2018:

Największe killery tego roku to Beyond Good and Evil 2, Cyberpunk 2077, Devil May Cry 5, Resident Evil 2 Remake, Fallout 76, Forza Horizon 4, Gears of War 5, Ghost of Tsushima, Halo Infinite, Just Cause 4, The Last of Us Part II, Metro Exodus, Rage 2, Shadow of the Tomb Raider, Spider-Man, Assassin’s Creed Odyssey, Death Stranding, Kingdom hearts III, Sekiro: Shadow Die Twice, Battlefield V, Dying Light 2, Anthem, The Division 2

To właśnie spośród tych tytułów należy wybrać jedną, najlepiej zapowiadającą się oraz najlepiej wyglądającą grę. Wybór jest trudny bo dwie gry zasługują na to miano bardziej niż inne ale w jednym przypadku pokazano graczom tylko CGI (Beyond Good and Evil 2) a w drugim nie wiele mówiący trailer bez gameplayu (Cyberpunk 2077). Na uwagę zasługuję też doskonały remake RE2, klimatyczny i piękny Ghost of Tsushima i bardziej ambitny Death Stranding w którym nadal nie wiele wiadomo.

Najlepszą grą targów E3 2018 jest:

Chciałbym oddać głos na Beyond Good and Evil 2 ale nie ma sensu oceniać pokazu podstawie filmu CGI. W związku z tym najlepszą grą na targach był Cyberpunk 2077, pomimo tego, że nie zostało udostępnione publicznie jego demo, to mamy jasną deklarację, że trailer działał na silniku gry. Można zatem uznać, że wizualnie gra jest najwyższych lotów, a według dziennikarzy i rozgrywka prezentuje pewien poziom.

A Ty, na którą grę oddasz swój głos?

Najlepsza gra E3 2018 to?

View Results

Loading ... Loading ...

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".

Artykuł sponsorowany
Więcej artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *