Miss Gier Komputerowych 2017

28 grudnia 2017, 905 wyświetleń

Panie i Panowie rozpoczynamy doroczny konkurs na najładniejszą postać żeńską która wystąpiła w tegorocznej grze komputerowej. Proszę usiąść i się zrelaksować, kelnerzy podadzą drinki a z głośników niech płynie muzyka disco, dziewczyny niechaj tańczą a panowie oglądają. W pierwszej edycji konkursu sam wybiorę kandydatki oraz Misskę. W następnej to już Ty, lub też specjalne jury podejmie się tej zaszczytnej funkcji. Zacznę od przedstawienia kandydatek w losowej kolejności by na końcu wyłonić zwyciężczynię. Miss Gier Komputerowych 2017 portalu gamesite.pl czas zacząć.

Raven z gry Gravity Rush 2.

Pierwszą kandydatką jest seksowna i powalająca swoim empatycznym spojrzeniem Raven z gry Gravity Rush 2 gdzie stawała w konkury z protagonistką Kat. Jasne błękitne oczy i czarne włosy to doskonałe połączenie które potrafi przykuć wzrok na dłużej.

 

Mia Winters z gry Resident Evil VII.

Mia Winters którą mieliśmy okazję poznać w grze Resident Evil VII. Każda dziewczyna czająca się w ciemności skrywa jakąś tajemnicę, którą Ty chciałbyś odkryć.

 

Casca z gry Berserk and The Band of the Hawk.

Casca z gry Berserk and The Band of the Hawk. To jedna z tych kobiet które napędzają główną fabułę w życiu każdego wojownika machającego na co dzień swoją lancą. Casca ma za sobą trudne przejścia ale jestem pewien, że zdoła się otrząsnąć i w końcu zacząć porządnie ubierać.

 

Zelda z gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Księżniczka Zelda która zagościła w grze The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Szlachecka krew, duże zielone oczy i ładnie spleciona blond fryzura.

 

2B z gry Nier: Automata.

Cyborg 2B z gry Nier: Automata. Trochę szkoda, że bez jednego oka ale za to z wygimnastykowanym ciałem które potrafi przybrać wręcz niewyobrażalne typowemu graczowi pozy.

 

Alyssa z gry Cosmic Star Heroine.

Alyssa z gry Cosmic Star Heroine. Lekko wkurzona, że nie zrobili ją w 3D, miała by wtedy większe szanse na wygraną a tak, pozostaje jej powalczyć z demonicznym pająkiem.

 

Aloy z gry Horizon: Zero Dawn.

Aloy to bodajże najpopularniejsza dziewczyna w świecie gier wideo tego roku, dzięki grze Horizon: Zero Dawn. Wojowniczka, potrafi strzelać łukiem, Panowie uważajcie.

 

Senua z gry Hellblade: Senua’s Sacrifice.

Senua to celtycka wojowniczka ze wzrokiem skierowanym na cel swojej podróży. Dziewczyna jak na prawdziwą romantyczkę przystało wybiera się do piekła by odnaleźć swojego zamordowanego kochanka.

 

I-No z gry Guilty Gear Xrd REV 2.

I-No z Guilty Gear Xrd REV 2 potrafi zagrać na każdej gitarze, ona po prostu to lubi.

 

Christie z gry Tekken 7.

W tym roku dzięki 7 edycji Tekkena na arenę seksownych panienek powróciła Christie. Eddy ją rzucił więc jest wolna. Do dzieła.

 

Irene Engel z gry Wolfenstein: The New Colossus.

Irene Engel to przedstawicielka typowo niemieckiej urody, która, szczególnie starszym graczom może się podobać. W Wolfentstein: The New Colossus mogliśmy oglądać jej pokancerowaną twarz ponownie.

 

Wybór tej jednej jedynej to najważniejsza rzecz w życiu młodego człowieka. Nie inaczej jest w przypadku redaktora serwisu o grach który musi podjąć decyzję która z przedstawionych kandydatek jest warta tytuły Miss Gier Komputerowych 2017 roku portalu gamesite.pl. Przez cały mijający rok owe panie pokazywały swoje wdzięki w swoich grach milionom graczy na całym świecie, prezentując przy tym jakże odmienne typy urody i cechy charakteru. Seksowna Christie, 2B, urocza Zelda, bohaterska Aloy, psychotyczna Casca, pomarszczona ze starości Irena…

Dziękuje za nagrodę.

Czas podjąć redaktorską decyzję i ogłosić, że pierwszą Miss Gier Komputerowych 2017 zostaje Senua. Za urodę, ale przede wszystkim za idealistyczną postawę pozwalającą nam dalej wierzyć, że istnieje coś takiego jak miłość, która jest jedną z najwyższych wartości znanych człowiekowi.

A specjalne wyróżnienie za nieustępliwość w prezentowaniu swoich wdzięków otrzymuje 2B z Nier: Automata…

Druga edycja konkursu odbędzie się za rok, pod koniec Grudnia 2018. Do zobaczenia!

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *