Polacy nie dali rady, Agony w agonii, kiepskie recenzje, gra pozostanie ocenzurowana

Niestety, hasło Polak potrafi należy traktować bardzo wybiórczo. Ekipa deweloperów z Madmind Studio nie stanęła na wysokości zadania i nie przygotowała gry która jest w stanie zrujnować nasze pojęcie o pięknym świecie, wrzucając nas w sam środek piekła.

Na domiar złego, jak poinformowali deweloperzy, gra pozostanie ocenzurowana, a gracze którzy wspierali projekt na kickstarterze i oczekiwali wersji hard, obejdą się smakiem.

Recenzenci gier nie wystawiają dobrych temu Survival horrorowi:

Thesixthaxis.com – 4/10 za frustrujący gameplay, bugi, zwiechy i restrykcyjny timer, ale atmosfera i design się spodobały.

Twinfinite.net – 1.5/5 za idiotyczny design leveli, kiepski design, bezsensowne uśmiercanie, i ogólnie kiepską rozrywkę przy grze.

Gamingbouleward.com – 5/10 za wrażenie niekompletnej produkcji na poziomie wersji BETA. Co ciekawe autor twierdzi, że wersja PS4 wygląda jak ostry downgrade wersji PC.

W serwisie Metacritic Agony posiada ocenę 6.2/10, podobnie na Steamie co nie zwiastuje dobrej przyszłości dla tej produkcji jak i samych deweloperów.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.