Platforma gamingowa Apple Arcade także w Polsce, wystartuje jeszcze w tym miesiącu

Platforma gamingowa Apple Arcade także w Polsce, wystartuje jeszcze w tym miesiącu

Apple Arcade to usługa w której wykupujemy miesięczny abonament w kwocie 24.99 zł i gramy do woli w gry które są na liście w tej usłudze, oczywiście na urządzeniach iPhone, iPad czy Apple TV.

Apple Arcade będzie dostępny także w Polsce już od 19 września tego roku. W ciągu kilku tygodni od premiery do dyspozycji graczy ma zostać oddanych ponad 100 wyjątkowych gier. Nie będą to tylko same popierdółki znane z telefonów z systemem Android czy iOS ale też gry na wyłączność których próżno szukać w ofercie innych dostawców. Apple zadbało o jakość treści i nawiązało współpracę z takimi gigantami jak Capcom, Konami, Square-Enix i wieloma innymi z całego świata.

Rozgrywkę będzie można rozpocząć na telefonie iPhone a zakończyć ją na iPadzie. Save’y z gier zapisywane będą w chmurze. Usługa będzie działała także w trybie Offline co jest niezwykle istotne gdy graczowi wyczerpią się gigabajty internetu w swoim smartfonie na kartę prepaid.

Co ważne w grach nie zobaczymy ani jednej denerwującej reklamy, a konto będzie można dzielić z pięcioma członkami rodziny, lub pięcioma kolegami z klasy, jak kto woli.

Jednym z hitów w które zagramy tylko na iOS (i na PC) będzie Beyond a Steel Sky, kontynuacja hitowej przygodówki z lat 90-tych ubiegłego wieku. Gra trafi na rynek dopiero w przyszłym roku i już teraz zapowiada się świetnie.

Na start Apple przygotowało niespodziankę, pierwszy miesiąc usługi będzie można uruchomić gratis, zupełnie za darmo.

0

Brak komentarzy

No comments yet

Jak już tu jesteś to poświęć chwilę i napisz cokolwiek :).