Opublikowano gameplay z Cyberpunk 2077, dupy nie urywa, poszli w strzelankę, nie kupuje…

W końcu po wielu latach możemy zobaczyć jak wygląda Cyberpunk 2077 w akcji. CD Projekt Red wrzucił do sieci gameplay który został pokazany dziennikarzom po raz pierwszy podczas E3 2018. Jak wygląda? Na dokładne analizy zapewne przyjdzie jeszcze czas ale dupy tym filmem nie urwali.

Widok z oczu? Nie bardzo, wolę TPP w role-playach. Walka? Typowa strzelanina w czasie rzeczywistym, nie dzięki, spodziewałem się porządnej turówki z elementami taktycznymi. Grafika? Okej, pokazana została robocza wersja gry więc przyjdzie jeszcze czas by dopieścić oświetlenie i tekstury, szczególnie na next-genach i PC, dobra wiadomość jest taka, że PS4 a już na pewno XOX powinny sobie z tą grą poradzić. Klimat? Trochę zbyt kolorowo, nie ma takiego mroku jaki być powinien, postacie i świat są trochę przesadzone co jest winą dyrektora artystycznego tej gry bo nie zadbał o ogólny concept. Fabuła? Tę będzie można ocenić po przejściu gry za kilka lat.

Osobiście nie czekam, może przejdę na PS5 a teraz idę spać.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.