Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered jeszcze w tym miesiącu

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch Remastered to świetna okazja by zagrać jeszcze raz w ten dobry jRPG-owy tytuł w klimatach Anime. Oryginalnie gra została wydana na konsolę PlayStation 3 by teraz powrócić jako remaster. jednak geneza tego tytułu sięga dalej, bo aż do 2010 roku gdzie została wydana pod lekko zmienionym tytule i gorszą oprawą graficzną na Nintendo DS. Gracze którzy kiedyś w nią nie zagrali, teraz mogą nadrobić zaległości.

Deweloperem gry jest Level-5 a wydawcą Bandai-Namco. Gra ukaże się 20 września na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. O wersji na konsolę do gier Xbox One nie mówi się.

Oprawca graficzna zachęca do zakupu, wszakże jest wzorowana na stylu Studia Ghilbi, znanego z takich filmów jak Księżniczka Mononoke. Recenzenci są bardzo przychylni i wystawiają grze oceny w granica 8 do 9 na 10. Warto ją sprawdzić.

Twórca i redaktor naczelny takich portali o grach jak gamesite.pl, ps5site.pl, ps4site.pl oraz takich o innej tematyce i takich co już nie istnieją lub są prowadzone teraz przez inne osoby. Gra na komputerach i konsolach. Aktualnie PC, w przyszłości Nintendo Switch, następnie PlayStation 5.