Zobacz co dziewczyna ma pod sukienką, Dead Or Alive Xtreme Venus Vacation Trailer

Mariusz ( 22 czerwca 2018 , Newsy , PC ) - 378 wyświetleń

Seria Dead or Alive to nie tylko wspaniałe bijatyki 3D, ale także gierki które są trochę delikatniejsze, niekiedy wręcz ociekające erotyką. Japończycy są znani z tego, że lubują się w takich rzeczach i do gry Dead Or Alive Xtreme Venus Vacation dodali pewną funkcję.

Otóż nowość polega na tym, że można zajrzeć dziewczynie pod spódniczkę lub pociągnąć za biustonosz. Tak, to bardzo ciekawe :).

Dead Or Alive Xtreme Venus Vacation została wydana już w 2017 roku na PC przez Koei Tecmo, deweloperem jest nie kto inny jak Team Ninja. Gra ukazała się jak na razie tylko w Japonii i jest dostępna w formacie free 2 play.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *