Znamy już cenę retro konsoli Neo Geo Mini i datę premiery

Mariusz ( 24 czerwca 2018 , Newsy , Retro ) - 511 wyświetleń

SNK Corporation ma zaszczyt powiadomić, że konsola NEOGEO mini (Neo Geo Mini) trafi do sklepów już 24 lipca tego roku w Japonii.

NEOGEO mini to maszyna z 40 wbudowanymi tytułami największych klasyków gier ze stajni SNK, czyli bijatyki 2D i Shootery. Pisałem o niej szerzej tutaj.

Teraz najważniejsze, konsola będzie kosztowała w Japonii 11,500 jenów bez podatków. To jest 400 zł z groszami. Plus VAT 23% oraz prawdopodobnie cło około 5%. Sprowadzona konsola może Cię kosztować nawet 600 zł. Sporo jak na taki sprzęt, czekamy na oficjalne ceny w Europie.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *