Xbox One nie dostanie gogli VR, Microsoft porzuca ten kierunek

Mariusz ( 21 czerwca 2018 , Newsy , Xbox One , VR ) - 161 wyświetleń

Microsoft idzie dalej w zaparte i cofa się w rozwoju by za kilka lata zapłakać nad rozlanym mlekiem. Oficjalnie i na temat konsole Xbox One, w tym wersja X nie dostaną gogli VR. Projekt wirtualnej rzeczywistości został porzucony… Nie wiadomo jak z następną generacją ale wydaje się, że konsole MS, VijaRu nie dostaną już nigdy! Obym się mylił.

Co więcej, Xbox nie dostanie także wsparcia dla Hololens co też jest wielką stratą.

Stanowisko korporacji wypowiedziane ustami Mike’a Nicholsa jest jednoznaczne. Cały wysiłek odnośnie VR firma skupi na komputerach PC które według niej są najlepszą platformą do tego typu rozrywki. Nie trzeba być geniuszem by tak myśleć, w końcu PC to moc, ale konsoli też mogły by się przydać takie szkiełka… bo VR to przyszłość.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *