Wprowadzenie do fabuły w „Control”

Mariusz ( 4 lipca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 143 wyświetleń

Control to nowa gra autorów uznanego Max’a Payne’a i Alan’a Wake’a. Jest to także tytuł powstający na bazie niedawnego hitu Remedy, Quantum Brake.

Rzeczony tytuł był exem na Xboxa One, ale Control wyjdzie już na wszystkie liczące się aktualnie platformy. Remedy właśnie pokazało nowy film który jest wprowadzeniem do fabuły w tej grze. Tytuł będzie łączył elementy horroru z elementami science-fiction oraz opowiadał o bohaterce która jest zmuszona rozwiązać kilka swoich mrocznych problemów, fabuła będzie zatem „trochę” głębsza niż w zwykłej strzelance.

Premiera gry Control na PC, PS4 i Xbox One w 2019 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *