Wolfenstein 2 The New Colossus, PS4 vs Switch i nowy gameplay

Mariusz ( 7 kwietnia 2018 , Newsy , PS4 , Switch ) - 426 wyświetleń

Podczas odbywających się targów PAX east, dziennikarze uzyskali dostęp do gry Wolfenstein 2 The New Colossus w wersji na konsolę do gier, Nintendo Switch. Wynikiem tego spotkania jest małe, aczkolwiek klarowne porównanie grafiki ze sprzętu Nintendo, ze sprzętem Sony.

Pierwszą i zasadniczą rzeczą o której wiadomo są skoki w animacji, obecnie gra potrafi zwolnić, działając jedynie w 30 klatkach. Wersje na inne konsole działają w 60.

Na osłodę posiadaczy Switcha można napisać, że gra wygląda bardzo okej a poziom detali jest wystarczający aby pozabijać Niemców podczas podróży pociągiem nad morze.

Premiera w 2018 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *