Wielkie roboty walczące na ulicach miast, poznaj Override: Mech City Brawl

Mariusz ( 13 lipca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 222 wyświetleń

Override: Mech City Brawl to nowa bijatyka w której wcielimy się w gigantycznego robota walczącego z przeciwnikiem na ulicach wielkim metropolii.

Za tytuł odpowiada grupa The Balance Inc. oraz Modus Games. Areny w grze mają być w 100% zgodne z prawdziwymi lokacjami znajdującymi się w San Francisco, Egipcie, Meksyku czy Japonii. Miasta będzie można zniszczyć.

W grze będzie dostępnych 12 mechów z których każdy otrzyma odpowiednie dla siebie ciosy i ruchy. Roboty będzie można w jakiś sposób modyfikować.

Produkcja zaoferuje kilka trybów gry online, jeden na jednego, dwóch na dwóch, 4 postacie walczące nawzajem, co-op w którym dwóch graczy będzie pilotowało jednego mecha oraz samotne misje w kampanii dla jednego gracza.

Data wydania Override: Mech City Brawl na PC, PS4 i Xbox One to 4 grudnia 2018 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *