Wielkie roboty walczące na ulicach miast, poznaj Override: Mech City Brawl

13 lipca 2018, 247 wyświetleń

Override: Mech City Brawl to nowa bijatyka w której wcielimy się w gigantycznego robota walczącego z przeciwnikiem na ulicach wielkim metropolii.

Za tytuł odpowiada grupa The Balance Inc. oraz Modus Games. Areny w grze mają być w 100% zgodne z prawdziwymi lokacjami znajdującymi się w San Francisco, Egipcie, Meksyku czy Japonii. Miasta będzie można zniszczyć.

W grze będzie dostępnych 12 mechów z których każdy otrzyma odpowiednie dla siebie ciosy i ruchy. Roboty będzie można w jakiś sposób modyfikować.

Produkcja zaoferuje kilka trybów gry online, jeden na jednego, dwóch na dwóch, 4 postacie walczące nawzajem, co-op w którym dwóch graczy będzie pilotowało jednego mecha oraz samotne misje w kampanii dla jednego gracza.

Data wydania Override: Mech City Brawl na PC, PS4 i Xbox One to 4 grudnia 2018 roku.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *