Udostępnij ten wpis na


Troy Baker zdradza kilka informacji na temat Death Stranding

Mariusz ( 8 listopada 2018 , Newsy , PS4 ) - 63 wyświetleń

Podczas odbywającego się Argentina Game Show 2018, Troy Baker, aktor który wcielił się w postać „Człowieka w złotej masce” w grze Death Stranding, odpowiedział na kilka pytań odnośnie rzeczonej produkcji.

Najważniejsze słowa który wyszły z usta aktora brzmią:

Gra jest wielka. Jest dziwna i wielka.

Aktor jest także pełen podziwu dla Hideo Kojimy, że jest w stanie opracować produkcję aż do najmniejszego detalu nie korzystając przy tym z żadnych notatek. Ponoć ten człowiek ma wszystko w głowie.

Aktor przyznał, że nie zna daty premiery gry ale sam nie może się jej doczekać. Według niego jego praca nad grą zakończyła się, tak samo Norman Reedus ponoć ukończył już zdjęcia do gry.

Zatem ze słów Troya Bakera dowiedzieliśmy się, że gra będzie ogromna, i zawierająca wiele dziwnych elementów. Oby nie był to tylko 100 godzinny symulator chodzenia…

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *