The Legend of Zelda Encyclopedia już w sklepach

Mariusz ( 20 czerwca 2018 , Newsy ) - 194 wyświetleń

Na amerykańskim amazonie można już zamawiać 320 stronicową encyklopedię serii gier The Legend of Zelda wydaną przez Dark Horse Comics we współpracy z Nintendo. Książka dostępna jest jedynie w języku angielskim. Jej cena to 24 dolary, bez ceny wysyłki do Polski.

  • A comprehensive collection of enemies and items, potions to poes, an expansion of the lore touched upon in Hyrule Historia, concept art, screencaps, maps, main characters and how they relate, languages, and much, much more, including an exclusive interview with Series Producer, Eiji Aonuma! This, the last of The Goddess Collection trilogy, which includes Hyrule Historia and Art & Artifacts, is a treasure trove of explanations and information about every aspect of The Legend of Zelda universe!
  • An exhaustive compendium of everything from the first 30 years of The Legend of Zelda.
  • An expansion of information from The Legend of Zelda timeline.
  • Rare development sketches of your favorite characters.
  • An extensive database of items and enemies.

Niestety w książce znajdziemy informacje o grach tylko do części Twilight Princess HD. Znaczy to mniej więcej tyle, że najnowsza i najlepsza część Breath of the Wild została w tym wydaniu pominięta.

W serii znajduję się jeszcze dwie encyklopedie, The Legend of Zelda: Art & Artifacts oraz The Legend of Zelda: Art & Artifacts. Wszystkie 3 książki można zakupić w komplecie, będzie wtedy taniej.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *