Table of Tales: The Crooked Crown to nowy RPG na PS VR

Mariusz ( 14 czerwca 2018 , Newsy , PS4 , VR ) - 195 wyświetleń

PlayStation VR otrzyma nową grę z gatunku RPG. Table of Tales: The Crooked Crown jest produkowany przez deweloperów z Tin Man Games i polega na grze w karty przed wirtualnym stołem do gry.

Fabuła w grze opowiada o graczu który kontroluje swoją ekipie podróżników i wypełnia epickie zadania. Grupa będzie polegała na umiejętnościach taktycznych gracza. Tytuł ma być przygotowany do wielokrotnego grania ponieważ każda z dróg która gracz obierze przy stole będzie inna, bazując na podejmowanych decyzjach.

Jak każdy system RPG, także i ten, będzie posiadał mistrza gry którym jest Arbitrix, specjalny narrator prowadzący graczy przez grę. Oprócz niego będą jeszcze inni mistrzowie rządni śmierci grających śmiałków.

Deweloperzy pracują nad grą od 18 miesięcy i w ciągu tego czasu zdążyli przygotować dość głęboką linię fabularną.

Data wydania Table of Tales: The Crooked Crown:

Gra ukaże się na PS4 i PS VR w trzecim kwartale 2018 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *