Table of Tales: The Crooked Crown to nowy RPG na PS VR

14 czerwca 2018, 235 wyświetleń

PlayStation VR otrzyma nową grę z gatunku RPG. Table of Tales: The Crooked Crown jest produkowany przez deweloperów z Tin Man Games i polega na grze w karty przed wirtualnym stołem do gry.

Fabuła w grze opowiada o graczu który kontroluje swoją ekipie podróżników i wypełnia epickie zadania. Grupa będzie polegała na umiejętnościach taktycznych gracza. Tytuł ma być przygotowany do wielokrotnego grania ponieważ każda z dróg która gracz obierze przy stole będzie inna, bazując na podejmowanych decyzjach.

Jak każdy system RPG, także i ten, będzie posiadał mistrza gry którym jest Arbitrix, specjalny narrator prowadzący graczy przez grę. Oprócz niego będą jeszcze inni mistrzowie rządni śmierci grających śmiałków.

Deweloperzy pracują nad grą od 18 miesięcy i w ciągu tego czasu zdążyli przygotować dość głęboką linię fabularną.

Data wydania Table of Tales: The Crooked Crown:

Gra ukaże się na PS4 i PS VR w trzecim kwartale 2018 roku.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *