Super Smash Bros. Ultimate ukaże się na Nintendo Switch, gameplay

Mariusz ( 13 czerwca 2018 , Newsy , Switch ) - 354 wyświetleń

Nintendo zapowiedziało nową część jednej z większych marek które mają ukazać się na Switcha. Super Smash Bros. Ultimate zawiera wszystkie postacie które kiedykolwiek ukazały się w grach z tej serii. W akcji zobaczymy nie tylko Mario czy Linka, ale także Ryu czy Snake’a z serii Metal Gear Solid. Będzie to zatem najbardziej dopakowana wersja tej bijatyki dla dzieciaków.

Data wydania

Gra zostanie wprowadzona do sprzedaży 7 grudnia 2019 roku i będzie obsługiwała kontroler z GameCube’a oraz wszystkie wydane amiibo do poprzednich części serii.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *