Strona zamknięta do odwołania. Co dalej? Sprzedaż? Reaktywacja?

Mariusz ( 23 marca 2019 , Newsy ) - 178 wyświetleń

Witajcie gracze, po ponad roku istnienia portalu pod moim nadzorem zawieszam jego działalność. Powodem tej decyzji jest jego niska oglądalność, problemy z pozycjonowaniem oraz brak ludzi którzy chcieli by rozpocząć produkcję treści za darmo. Można powiedzieć, standardowe problemy każdego portalu bez odpowiednich funduszy do jego promocji i działania.

Zatem co dalej?

W tej chwili widzę trzy scenariusze i prosiłbym naszych czytelników o wyrażenie opinii w komentarzu pod wpisem.

  1. Sprzedaż strony (Stronę do zakupu można znaleźć w serwisie aftermarket.pl) ewentualnie wynajem odpowiedniej redakcji.
  2. Reaktywacja strony w postaci takiej jak w tej chwili z dodanym lepszym forum internetowych, zintegrowanym ze stroną, czyli jedno konto na forum i stronie, awatary, zbieranie punktów doświadczenia itp.
  3. Reaktywacja strony w postaci takiej jak na gamefaqs.com, czyli strona tylko z poradami do gier prowadzona i edytowana przez czytelników. Ewentualnie dodane recenzje czy większe newsy.

Dwa scenariusze dotyczące reaktywacji wydarzą się tylko wtedy kiedy będę miał na nie odpowiednią gotówkę, a to może wydarzyć się za parę lat lub wcale :).

Dziękuję za uwagę i pamiętajcie gracze, czytajcie tylko dobre portale, np. gryonline.pl, a omijajcie brukowce które psują rynek np. ppe.pl.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *