Udostępnij ten wpis na


Strategia czasu rzeczywistego Warcraft III w odświeżonej wersji ukaże się na rynku

Mariusz ( 4 listopada 2018 , Newsy , PC ) - 98 wyświetleń

Activision Blizzard wypuści na rynek odświeżoną wersję znanego niegdyś RTS’a Warcraft III. Będzie to remaster, czyli lekko odpicowana gra bez szczególnej przebudowy wnętrzności.

Warcraft III Reforged będzie składał się z zawartości Reign of Chaos i Frozen Throne.

W grze znajdą się stworzone od nowa filmy przerywnikowe, modele postaci, animacje, tekstury. Ulepszono też edytor i AI. Gra będzie działała w rozdzielczości 4K.

Aby zagrać w grę trzeba będzie posiadać dostęp do łącza internetowego i zarejestrować się na Battle.net.

Gra uruchomi się już na systemie Windows XP z ostatnim Service Pack, procesorze Pentium II 400MHz i 128 MB Ram. Na nowszych systemach wymagania lekko wzrastają.

Warcraft III Reforged na PC znajdzie się w sklepach w 2019 roku w cenie 29,99 Euro za edycję standardową oraz 39,99 Euro za edycję Spoil of War.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *