Spyro Reignited Trilogy, pierwsze wrażenia i gameplay

Mariusz ( 13 czerwca 2018 , Newsy , PS4 , Xbox One ) - 209 wyświetleń

Deweloperzy z Toys For Bob pracują nad remakiem serii Spyro the Dragon, znanej jeszcze z czasów pierwszego PlayStation! Wydawcą jest Activision które posiada prawa do tej marki.

Z pierwszych opowiadań dziennikarzy którzy mieli okazję zobaczyć grę w akcji, wynika, że Spyro Reignited Trilogy prezentuje się dobrze. Gra działa bardzo płynnie i wygląda jak kreskówka. Zostało dodanych wiele detali takich jak choćby trawa która kołysze się podczas przechodzenia przez nią. Na PSX takie efekty nie były możliwe z powodu małej wydajności konsoli.

Deweloperzy powiedzieli, że mają kilku znajomych w Insomniac Games którzy są twórcami Spyro i wsparli ich radami, co przełoży się zapewne na jakość finalnej wersji, remasterowanej trylogii która zawiera:

  • Spyro™ the Dragon
  • Spyro™ 2: Ripto’s Rage!
  • Spyro™: Year of the Dragon

Premiera gry w wersji polskiej na PS4 i Xbox One tuż po wakacjach (studenckich), 21 września.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *