Spyro Reignited Trilogy, pierwsze wrażenia i gameplay

13 czerwca 2018, 235 wyświetleń

Deweloperzy z Toys For Bob pracują nad remakiem serii Spyro the Dragon, znanej jeszcze z czasów pierwszego PlayStation! Wydawcą jest Activision które posiada prawa do tej marki.

Z pierwszych opowiadań dziennikarzy którzy mieli okazję zobaczyć grę w akcji, wynika, że Spyro Reignited Trilogy prezentuje się dobrze. Gra działa bardzo płynnie i wygląda jak kreskówka. Zostało dodanych wiele detali takich jak choćby trawa która kołysze się podczas przechodzenia przez nią. Na PSX takie efekty nie były możliwe z powodu małej wydajności konsoli.

Deweloperzy powiedzieli, że mają kilku znajomych w Insomniac Games którzy są twórcami Spyro i wsparli ich radami, co przełoży się zapewne na jakość finalnej wersji, remasterowanej trylogii która zawiera:

  • Spyro™ the Dragon
  • Spyro™ 2: Ripto’s Rage!
  • Spyro™: Year of the Dragon

Premiera gry w wersji polskiej na PS4 i Xbox One tuż po wakacjach (studenckich), 21 września.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *