Społeczność LGBT przenika do świata The Last of US II, gameplay, trailer

Mariusz ( 12 czerwca 2018 , Newsy , Gameplay , PS4 ) - 189 wyświetleń

Naughty Dog pokazało nowy gameplay/trailer z gry The Last of Us II z którego zapamiętam tylko jedną scenę budzącą ogólny niesmak. Mianowicie scenę w której Ellie całuje się na parkiecie z okoliczną cyganką… i widać, że jej się to bardzo podoba. W związku z zaistniałym faktem należy podejrzewać, że protagonistka jest lesbijką a Sony nadal próbuje promować ruch LGBT i wciskać go do gier jak to robiło w przeszłości.

Następnie wchodzimy w mroczny i brutalny gameplay gdzie główna bohaterka biega po lesie i walczy z wrogami co przypomina mechaniką jedynkę lub ostatnie odsłony Tomb Raidera. Pozycja ukaże się tylko na PS4, prawdopodobnie w 2019 roku, ale nic jeszcze nie jest pewne.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *