Społeczność LGBT przenika do świata The Last of US II, gameplay, trailer

12 czerwca 2018, 227 wyświetleń

Naughty Dog pokazało nowy gameplay/trailer z gry The Last of Us II z którego zapamiętam tylko jedną scenę budzącą ogólny niesmak. Mianowicie scenę w której Ellie całuje się na parkiecie z okoliczną cyganką… i widać, że jej się to bardzo podoba. W związku z zaistniałym faktem należy podejrzewać, że protagonistka jest lesbijką a Sony nadal próbuje promować ruch LGBT i wciskać go do gier jak to robiło w przeszłości.

Następnie wchodzimy w mroczny i brutalny gameplay gdzie główna bohaterka biega po lesie i walczy z wrogami co przypomina mechaniką jedynkę lub ostatnie odsłony Tomb Raidera. Pozycja ukaże się tylko na PS4, prawdopodobnie w 2019 roku, ale nic jeszcze nie jest pewne.

Mariusz Wierzbowski

Autor: Mariusz Wierzbowski

Właściciel i redaktor naczelny na stronie GameSite.pl. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. Strona nie zawiera reklam. Zapraszam do współpracy osoby chcące pisać na stronie, tylko hobbystycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *