Sonic w ciągłym ruchu, Sonic Mania, Sonic Racing, buty od Pumy

19 marca 2018, 590 wyświetleń

Wokół niebieskiego jeża sporo się ostatnio dzieje. Pomimo wielu nieudanych występach w świecie gier ( Sonic ’06 – tak tak, wciąż pamiętamy), kolczasty wciąż ma sporą rzeszę fanów, którzy nieustanie śledzą każdy jego krok, z nadzieją, że tym razem będzie lepiej. Prawdą jest, że nie wszystko kiepskie co niebieskie. Wydana w sierpniu zeszłego roku ,,Sonic Mania”, która jest ukłonem w stronę klasycznej formuły znanej z pierwszych części, zbiera same wysokie noty. Twórcy gry, idąc za ciosem, zapowiedzieli właśnie pierwszy dodatek – ,,Sonic Mania Plus”. Pojawi się on już 19 maja, a samo wydanie zostanie zaserwowane nam w pięknym, holograficznym opakowaniu. Do tego 32-stronicowy Art Book, i to wszystko za cenę 29,99 $. Jest dobrze. Do samej gry dodane zostaną dwie nowe postacie: Mighty the Armadillo oraz Ray the Squirrel. Obaj panowie zagościli już w uniwersum Sonica w grze ,,SegaSonic the Hedgehog” w 1993 roku. Do tego dodany zostaje tryb Encore ( powtarzanie gry z konkretnymi bonusami) oraz tryb Competition, gdzie odbywać się będzie rywalizacja dla maksymalnie 4 graczy. Dla osób, które już wcześniej zakupiły grę, będzie to nic innego, jak darmowa aktualizacja. Tylko pozazdrościć.

Myślicie, że to wszystko? Na oficjalnym Twiterze Sonica, wrzucony został trailer, z którego łatwo można wywnioskować, iż maskotka Segi ponownie zasiądzie za kierownicą rajdówki. Czyżby kontynuacja ,,Sonic & All-Stars Racing Transformed” ? Czemu nie, przecież jedynka do fatalnych nie należy.

Na koniec coś dla prawdziwych maniaków. Sega rozpoczęła współpracę z marką Puma. Co to oznacza? A mianowicie to, że już w czerwcu do sklepów trafią nowe buty spod znaku Sonic the Hedgehog inspirowane światem pikseli. Dominuję na nich błękit, biel oraz czerwień i już dzisiaj wiemy, iż będą bardzo drogie i bardzo trudne do zdobycia. Ciekawe, czy będzie można w nich nabrać zawrotnej prędkości. Osobiście liczyłem na klasyczną czerwień ozdobioną białymi paskami.

Avatar

Autor: Redakcja

Redakcja Gamesite.pl.

Jedna myśl na temat “Sonic w ciągłym ruchu, Sonic Mania, Sonic Racing, buty od Pumy”

  1. SEGA ma doświadczenie w produkcji butów związanych z jej grami i konsolami, wystarczy wspomnieć białe, japońskie trampki Anippon bazujące na konsoli Dreamcast. Ciekawa inicjatywa ale do Polski raczej te buty nie trafią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *