Sekiro: Shadows Die Twice to niespodzianka od From Software

Mariusz ( 11 czerwca 2018 , Newsy , PC , PS4 , Xbox One ) - 137 wyświetleń

Activision wraz From Software zapowiedziało nową grę utrzymaną w klimatach feudalnej Japonii 16 wieku, jest nią Sekiro: Shadows Die Twice znana wcześniej jako Shadows Die Twice. Podczas ubiegłorocznej edycji The Game Awards, From Software pokazał krótki teaser tego tytułu, z którego jednak nic konkretnego nie wynikało, do dzisiaj.

Nad grą czuwa osoba odpowiedzialna za serię Dark Souls i Bloodborne, Hidetaka Miyazaki. Możemy być spokojni o poziom akcji tego tytułu, zresztą widać to już na pokazanym zwiastunie, będzie się cięło, ostro i krwawo.

Gracz wcieli się tutaj w postać wojownika który zostanie powołany ze świata umarłych by uratować swojego mistrza. Podczas wędrówki będzie można zbierać przedmioty, zabijać przeciwników na różnorakie sposoby (Tutaj ponoć twórcy robią ukłon w stronę fanów Tenchu). Walka skoncentrowana jest na użycie miecza jako broni. Jak zapowiadają twórcy, walka ma być trudna, jak przystało na dzieło From Software.

Premiera gry 2019 roku na PS4, Xbox One i PC.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *