Sable: Przygodówka w komiksowej oprawie, trailer

Mariusz ( 13 czerwca 2018 , Newsy , PC ) - 133 wyświetleń

Sable to nowo zapowiedziana przygodówka z otwartym, pustynnym światem. Nad grą pracuje studio Shedworks. W jego składzie znajduje się Gregorios Kythreotis i Daniel Fineberg odpowiedzialni za powstanie gry, muzykę przygotowała Michelle Zauner z Japanese Breakfast, dźwięki Martin Kvale, o fabułę zadba Meg Jayanath, animacją zajął się Micah Holland.

Na uwagę zasługuje oprawa graficzna podchodząca pod wczesne wektorówki, wykonana metodą prostego cell-shadingu w taki sposób, że przypomina to klasyczne europejskie komiksy. Strzał w dziesiątkę, prawdziwa perełka.

Gra trafi do sprzedaży w 2019 roku na komputery PC i jeszcze nie określone konsole.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *