Udostępnij ten wpis na


Red Dead Redemption 2 to 65 godzin gry, mało? Szansa na Red Dead Redemption 3!

Mariusz ( 15 października 2018 , Newsy , PS4 , Xbox One ) - 116 wyświetleń

Redakcja serwisu Vulture w rozmowie z przedstawicielem Rockstar Games, Danem Houserem dowiedziała się kilku interesujących rzeczy o nadchodzącej Red Dead Redemption 2.

Ukończenie gry ma zająć graczowi około 65 godzin. Jest to przybliżona wartość zawierająca wątek główny wraz z zadaniami pobocznymi. Mało?

W dubbingowaniu gry brało udział 1200 aktorów, usłyszymy w niej około 500 tys zdań. Nawet postacie NPC mają dialogi rozpisane na 80 stron.

Z gry wycięto 5 godzin zawartości związanej z wątkami miłosnymi. Usunięto też kilka misji które nie pasowały do widowiska.

Poruszono także kwestię Red Dead Redemption 3, jej wyjście zależy od sprzedaży drugiej części i tego czy autorzy będą mieli coś do opowiedzenia w kolejnej części.

Na chwilę obecną studio skupia się na szlifowaniu opcji multiplayer która ma być dostępna w RDR2 w listopadzie tego roku.

Red Dead Redemption 2 znajdzie się w sklepach już 26 października 2018 roku.

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *