Rare Studio jest otwartę na współpracę z innymi developerami

Mariusz ( 31 maja 2018 , Newsy ) - 151 wyświetleń

Sea of Thieves to ostatnia gra rara i być może ostatnia nad jaką studio będzie pracowało. To co zaoferowali graczom przekroczyło ludzkie pojęcie w kategorii największe dziadostwo od legendarnego developera. Studio pokpiło sprawę a jego włodarze zapowiadają, że są otwarci na propozycję współpracy z innymi developerami przy tworzeniu gier na bazie marek które posiadają.

W wywiadzie udzielonym portalowi IGN, Craig Duncan zapowiedział, że jest otwarty na developerów którzy będą odpowiednio pasować do odpowiedniej marki z jego stajni.

Zapewne jesteś ciekawy jakie gry Rare mogły by powrócić dzięki nowego developerowi, wybrałem kilka najlepszych:

– Killer Instinct
– Banjo-Kazooie
– Perfect Dark
– Conker

 

Mariusz

Autor: Mariusz

Właściciel i redaktor na portalu o grach na PC i konsole Game Site Polska. Przez szacunek dla graczy piszemy tylko o grach, obiektywnie i rzetelnie przedstawiamy informacje opierając się jedynie na faktach zaczerpniętych z wiarygodnych źródeł. W sprawie działania strony, inwestycji w portal, współpracy czy reklamy proszę o kontakt przez formularz dostępny w dziale "redakcja". Zapraszam do podsyłania swoich recenzji gier i felietonów związanych ze światem gier w dziale "dodaj wpis".


Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *